top of page

Izvilinājām mārupiešus no Rīgas areāla, lai iepazīstinātu ar uzņēmēju ikdienu Vidzemes austrumos. Kā ierasts - diena platā smaidā par gadu gaitā padarīto un lepnumā par #uzņēmīgajiem novadniekiem.

8.oktobrī pieredzes apmaiņas vizītē uzņēmām Biedrība "Mārupes uzņēmēji" delegāciju. Ko mēs atklājām? Kā top un, galvenais, garšo, Tālavas sidrs, kur top daļa no IKEA mēbeļu klāsta SIA Avoti SWF, kā aizrautība un sirds siltums pārvēršas maizē Ķelmēnu maizes ceptuve, kā tapis un paplašinājies ēdināšanas bizness Kantes Krogs. Bez uzmanības nepalika arī Gulbenes Dzelzceļa Stacija, kurā ar vietējo uzņēmēju atbalstu iekārtots muzejs un dzelzceļa izziņas pasaule lieliem un maziem.


Mārupes uzņēmēju biedrības vadītājs Silvestrs Savickis atzīst: "Vidzemnieki ja dara, tad dara pa īstam!"
Paldies no mārupiešiem:

par uzņemšanu Uzņēmēji Gulbenes novadam vadītājam Uldim Misiņam, cienastu no Kantes Krogs un Iveta Ilva un atspirdzinājumiem ābolu garšas sajūtās no Tālavas sidrs un Arnis Sprudzāns un ceļojumu maizes pasaulē ar Rūta Mūrniece. Paldies par organizēšanu Liena Kazāka un Gunita Ievkalne. Paldies par kompāniju Liāna Putniņa, Andris Rumitis, Ilmārs Jasinskis Inga Mekša un Kārlis Bodnieks. Pasaule ir jāredz un jāiepazīst.

9.septembrī agri no rīta Gulbenes novada uzņēmēji devās ceļā uz Zemgali. Jelgavas novadā mūs draudzīgi uzņēma Jelgavas uzņēmēju biedrības paŗstāvji - savstarpēja iepazīšanās un diskusijas par aktuālajām tēmām uzņēmējdarbībā organizējām mājīgajās Masti Grill&Chill telpās, kur ar gardiem cienatiem lutināja saimniece.Dienas gaitā ielūkojāmies Jelgavas novada uzņēmumu darbības aizkulisēs:

Aquatica Plumbing Europe LTD mūsdienīgu vannu ražošanā
Dinex Latvia kravas automašīnu izplūdes sistēmu un filtru ražošanā;
Piedzīvojumu un iedvesmas vieta "Nākotnes parks" MILZU", kur izbaudīgām pārtikas produktu degustāciju.
Pateicamies Jelgavas novads pašvaldībai par atbalstu pasākuma organizēšanā.

#jelgavasnovads #jelgavasnovadauznemeji #dinexlatvia #aquatica #milzu #nakotnesparks #mastichillgrill #uznemejigulbenesnovadam

Arī tad, kad darba pilnas rokas, svarīgi atrast laiku jaunai enerģijas un vērtību apmaiņai.

Vēl pat gads nav riņķī kopš Gulbenes novada uzņēmēju vizītes Latgalē, kad uzņèmēji no Rēzeknes izrādīja interesi par mūsu darbu . Parādijām vien mini versiju, bet tik vai tā, radījām visaptverošu ieskatu.30.jūnijā “Rēzeknes Uzņēmēju biedrība” ciemojās Gulbenes novadā pie biedrības Uzņēmēji Gulbenes novadam. Tā bija lieliska iespēja satikties ar uzņēmīgiem, daudzpusīgiem cilvēkiem, vadītājiem, lai labāk iepazītu gan uzņēmējdarbību un vidi Gulbenes novadā, gan, protams, runātu par aktualitātēm un apmainītos ar savstarpējo pieredzi, un iepazītos ciešāk. Rēzeknes uzņēmējiem bija iespēja ielūkoties SIA Avoti SWF ikdienā un darbībā, kā arī pabūt uzņēmumā SIA Fermeko, ieskatīties Lizumu industriālā parka būvniecībā, palutināt vēderus vietējā Kantes krogā un izbaudīt sidra garšu šarmu “Tālavas sidra” ražotnē. Brauciena laikā uzņēmēji arī apmeklēja vietējo mājražotāju un amatnieku veikalu un aplūkoja Gulbenes boulinga sniegtās iespējas. Atziņa no rēzekniešiem - spēks ir pieredzē, pārliecībā un sadarbībā!

Foto: Vitālijs Dudarenoks

bottom of page