Drosmīgi pārfrāzēt - ne tikai trakajiem, bet arī #uzņēmīgajiem pieder pasaule.

Iesākot jaunu gadu ar jaunu apņēmību, Uzņēmēji Gulbenes novadam kopienā no 8.februāra līdz 19.martam uzņemta ViA - Vidzemes Augstskola „Komunikācija un sabiedriskās attiecības” programmas 4.kursa studente Vanda Jurita Bariņa. Šis stāsts nav tikai par statūtos definētiem Uzņēmēji Gulbenes novadam mērķiem, bet arī vērtīgu savstarpēju devumu.


Mums ir netverami daudz ideju un stāstu ar kuriem vēlamies dalīties, tādēļ īpaši novērtējam Vandas gatavību mesties iekšā nezināmajā, dalīties un trenēt zināšanām, prasmes pirmsdiploma prakses ietvaros.


"Eksperimentālas burvestības" - sekos!


Ja arī Tu vēlies izmēģināt spēkus profesionālajā praksē kādā no jomām #uzņēmējdarbība, #mārketings, #datuanalīze, raksti motivētu pieteikumu uz e-pastu: uznemejigulbenei@gmail.com.


Novembris aizritējis ar neierasti siltiem laika apstākļiem, izaicinājumiem saistībā ar vīrusa straujāku izplatību, kas katram no mums jūtams ik dienas sastopoties ar pastiprinātiem ierobežojumiem.

Saspringtu pārmaiņu režīmā, biedrība rod iespēju uzturēt un paplašināt kopienu. Pamatojoties uz uzņēmēju iniciatīvu, novembrī biedrībā uzņemts SIA "M.T.Z.-serviss".

Sarunās un biedru izbraukuma vizītē, tika iepazīts Gulbenes industriālais parks, kur jau šobrīd koncentrējas kokapstrādes, rūpniecības, loģistikas uzņēmumi. Raugoties nākotnes perspektīvā, plānota daudzpusīga sadarbība ar mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, nodarbinātības un uzņēmējpratības attīstībai Gulbenes novadā.


SIA "M.T.Z.-serviss" | www.gulbene.eu | Tālr. 29419589

Reģionālajā vizītē ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs 9.oktobrī viesojās Gulbenes novadā. Atbilstoši valsts iestādes darbības jomas kompetencēm, ekonomikas ministrs dienas garumā viesojās 3 novada uzņēmumos Rankā un Lizumā un krāšņākajos novada tūrisma objektos - Rankas muižā un Stāmerienas pilī.

Vizītes laikā ministrs tikās ar Gulbenes novada domes priekšsēdētāju Normundu Audzišu, lai pārrunātu aktualitātes un atbalsta pasākumus uzņēmējdarbības konkurētspējas veicināšanai reģionos.

Savukārt sarunās ar biedrības pārstāvjiem tika akcentēta darbaspēka pieejamības un ar to ilgstoši sasāpējušie jautājumi par dzīvojamā fondu pieejamību reģionos ārpus Rīgas. Sarunas un rīcības turpināsies par mājokļu politikas iniciatīvām, finansējuma un energoefektivitātes pasākumu īstenošanai reģionos. Kā būtiskus valstiski risināmus jautājumus klātesošie uzņēmēji minēja OIK radītos apgrūtinājumus ražojošajiem uzņēmējiem.


Ministra ārštata padomnieks uzņēmējdarbības jautājumos un Latvijas Kokmateriālu ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes loceklis Kristaps Klauss piedalījās arī individuālās sarunās ar mežsaimniecības un kokrūpniecības uzņēmumu pārstāvjiem par nozares aktualitātēm.1
2

Biedrība "Uzņēmēji Gulbenes novadam"

Ar tālredzīgu redzējumu  un aktīvu līdzdalību Gulbenes novada attīstībā!

© 2020 Biedrība "Uzņēmēji Gulbenes novadam"