top of page

Uzņēmēji uz sarunu aicina Gulbenes novada pašvaldības jauno vadību

Pamatojoties uz pašvaldību vēlēšanu rezultātiem, jūlijā darbu Gulbenes novada pašvaldībā priekšsēdētāja amatā sāka Andis Caunītis, priekšsēdētāja vietnieka amatā - Guna Švika.


Turpinot iesākto sadarbību ar pašvaldību attīstības jautājumos, uz sarunu 5.augusta vakarā novada uzņēmības pudurī (UP), aicinājām pašvaldības vadību, lai noskaidrotu - kādas pozitīvas pārmaiņas mūs sagaida tuvākajā laikā.


Biedrības pārstāvji - uzņēmēji aicināja pašvaldības vadību prioritāri domāt par iedzīvotāju labklājību - atjaunojot un radot pieejamus mājokļus jaunajiem speciālistiem, attīstot jaunas brīvā laika atpūtas iespējas no burziņa līdz rekreācijas iespēju pilnveidei Emzes parkā. Protams, neizpalika sarunas par ceļu tīkla atjaunošanu un citiem saimnieciskiem jautājumiem.


A.Koris aicināju vadību paskatīties uz procesiem pašvaldībā citādi: "Pašvaldībai ir jāizvirza mērķis - deklarēto iedzīvotāju skaita palielinājums, piemēram, par 1000 iedzīvotājiem gadā. Pašvaldības darbības pakārtojot šādam izmērāmam kvalitatīvajam mērķim, ticu, ka Gulbenes novads piedzīvotu uzplaukumu. "


Viedokļi dalījās, bet sarunas gaisotne bija uz sadarbību vērsta. Vienojāmies par turpmāku aktīvu iesaisti novada attīstībai svarīgu jautājumu virzībai, cerot, ka pašvaldībā jau tuvākajā nākotnē tiks papildināts speciālistu loks, kuri piesaista papildus investīcijas, pakalpojumus mūsu novada teritorijā.

Comments


bottom of page