top of page

Gulbenes un Cēsu novada uzņēmēji tīklojas un veido sadarbību

Mēs novērtējam sadarbības un labās prakses pieredzes apmaiņas iespējas, tādēļ šoreiz izvēlējāmies viesoties pie kaimiņiem Cēsu novadā. 29.septembra pēcpusdiena bija piepildīta ar daudzpusīgām sarunām, iespējām papildināt redzes loku, gūt ieskatu uzņēmējdarbības pieredzē Cēsīs.


Paldies Cēsu novada pašvaldības vadībai par īso, bet visaptverošo ieskatu teritorijas attīstībā. Guvām apliecinājumu, ka izvirzot lielus mērķus infrastruktūras attīstībai, sadalot atbildības, iespējams radīt magnētisku vilkmi tūrismā, biznesā, kas pozitīvi ietekmē iedzīvotāju pieaugumu un kopējo lokālo labklājību. Mēs ticam, ka Jums izdosies īstenot pārdrošās ieceres un pavisam drīz tiksimies tūristu iecienītā Kosmosa centrā vai mūsdienīgā radošo industriju darba vidē speciālistiem.

Plaši pārstāvēta bija Cēsu uzņēmēju kluba un kopiena. Pusdienas bija veidotas kā daudznozaru dialogs. Identificēti līdzīgi izaicinājumi, kas raksturīgas visā reģionā. Vērtīgi un interesanti.Skola6 sajutām, ka jauno uzņēmēju mājā kūsā radošums un dedzīga enerģija. Telpas un pieejamā infrastruktūra ir sekundāras, tur gaisā virmoja svaigas idejas, sadarbība un potenciāla enerģija. Pašvaldībai un entuziastiem 3 gados ir izdevies no pamestas ēkas pilsētas centrā radīt pašpietiekamu kopienas māju vairāk nekā 40 jaunajiem uzņēmējiem.Pievakarē Cēsu Alus pārsteidza ar ražošanas jaudu un perspektīvo redzējumu darba vides drošībā, uzņēmuma vērtību komunikācijā, rūpēs par darbiniekiem un atbildīgu saimniekošanu. Mēs zinātkāri iepazinām produktu izstrādes ciklu no idejas, eksperimenta līdz ražošanas un piegādes ķēdei, bet pats galvenais guvām vērtīgas atziņas un atsauksmes par procesu digitalizāciju, lai labo praksi pielāgotu un integrētu individuālajā uzņēmējdarbībā. #uzņēmīgiGulbenesnovadā

Comments


bottom of page