top of page

Biedrības aktīvajam pulkam pievienojas ZS "Lācīši"

Jūlijā biedrības pulkam pievienojas viens no Gulbenes novada aktīvākajiem lauksaimniekiem - ZS Lācīši. Saimniecība atzīta par vienu no lielākajām Vidzemē, kas nodarbojas ar piena lopkopību, graudaugu un sēklu audzēšanu Galgauskas pagastā.

Pēc kopsapulces, daļa no biedrības pārstāvjiem devās izbraukumā pa rudzu, kviešu, kukurūzas laukiem. Fermas, nule uzbūvēto, ražošanas kompleksu bija izdevība svinīgi iepazīt ar VAKS kooperatīvs izbraukuma transportlīdzekli - tas šim pasākumam ļoti piestāvēja . Bet visam pāri- pozitīvais satikšanās prieks, kad biedri no malu malām gatavi izrauties no saspringtā nedēļas grafika, lai stiprinātu sadarbības tīklu.

Galgauskas saimniecība lepojas ar augstu robotizācijas līmeni, arī izslaukuma apjomiem. Tas pateicoties projekta iespējām, investējot vairāk kā 2 milj.eiro darbības modernizācijā. Gžibovsku ģimenes saimniecībā izdarīts patiesi liels darbs.

Priecē, ka 100% piena apjoma tiek nodots pārstrādei Gulbenes novada uzņēmumiem - "Rankas piens" un mājražošanas uzņēmumam "Pakalnieši".

ZS "Lācīši" apsaimnieko __ ha un rūpējas par 600 govju pulku. Lai efektivizētu darbību, saimnieki plāno šī gada ietvaros palielināt pulku līdz 1000 lopiem.Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page